Vas Kina soapstone

Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone
Vas Kina soapstone

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Kina, 1900-tal, soapstone, rikligt skuren dekor av växter, höjd ca 15,5 cm

Nagg

584891

2018-10-27