Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solbelysta träd, signerad och daterad G. Kallstenius -33, olja på duk, ca 73x100 cm
Oramad
584900
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här