Gottfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solbelysta träd, signerad och daterad G. Kallstenius -33, olja på duk, ca 73x100 cm

Kuntoraportti

Oramad

584900

Päivämäärä:

2018-11-06