Gottfrid Kallstenius oljemålning
Klubbat för:
10 500 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solbelysta träd, signerad och daterad G. Kallstenius -33, olja på duk, ca 73x100 cm
Kuntoraportti
Oramad
584900
Päivämäärä:
2018-11-06