Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, S:t Hieronymus, 1600-/1700-tal, spansk skola, olja på dubblerad duk, ca 130x84 cm
Krackelyr
584901
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här