Skirvbord 50-tal

Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal
Skirvbord 50-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanerad med valnöt, hylla och skåp på baksidan, höjd ca 74, 136x79 cm

Slitage

584914

2018-10-27