Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, "Tjurhuvud", skulptur, Lindshammar, gjutet glas, signerad och daterad E Öhrström 1983, höjd med sockel 77x65, sockel höjd 7, 36x32 cm
Lagning
584921
2018-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här