Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, figuriner, 3 st, Gustavsberg, stengods, "Beata", "Malin" och "Johanna", signerade, höjd 7-19 cm
En figurin med lagning på foten, mindre märken
584929
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här