Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 3 st, Gustavsberg, stengods, "Beata", "Malin" och "Johanna", signerade, höjd 7-19 cm

En figurin med lagning på foten, mindre märken

584929

2018-10-27