Bordsplateauer

Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer
Bordsplateauer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPLATEAUER, 1 par, omkring 1900, förgylld metall, slipat glas, dekor av fåglar, längd ca 41x32 cm

Slitage

584937

2018-10-27