Lars Rolf

Lars Rolf
Lars Rolf
Lars Rolf
Lars Rolf

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS ROLF (1923-2001): Kompoistion, signerad och daterad á tergo L ROLF, -98, olja på duk, ca 59x27 cm

Rullad, signaturen lyser igenom

584976

2018-10-31