Tamburmajor herrbetjänt IKEA

Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA
Tamburmajor herrbetjänt IKEA

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, HERRBETJÄNT, 1970-tal, IKEA, vitlackerad metall, höjd ca 176 resp 100 cm

Smärre ytskador

584978

2018-10-31