Astrid Gate skålar

Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar
Astrid Gate skålar

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

ASTRID GATE, skålar på fot, 2 st., underfångsglas, signerade daterad Astrid Gate 2000, etsad dekor av djur, höjd 7,5-12,5 cm

584979

2018-10-27