Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
ASTRID GATE, skålar på fot, 2 st., underfångsglas, signerade daterad Astrid Gate 2000, etsad dekor av djur, höjd 7,5-12,5 cm
584979
2018-10-27