Kandelabrar 1 par i silver
Vollendet
2018-10-27
585022
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, för 3 ljus varadera, delvis fyllda, höjd 23 cm
Slitage