Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILLIAM MINSHALL BIRCHALL (England,1884-1941): "The Ocean Highway", signerad och daterad WM Birchall 1919, akvarell, ca 23 x 33 cm
585048
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här