Juliusz Slabiak oljemålning

Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973) skogsscen med häst och vagn, signerad Juliusz Slabiak, Krakow, olja på duk, ca 50x76 cm

Sitter löst i ramen

585065

2018-10-27