Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973) skogsscen med häst och vagn, signerad Juliusz Slabiak, Krakow, olja på duk, ca 50x76 cm
Sitter löst i ramen
585065
2018-10-27