Lotte Laserstein etsning

Lotte Laserstein etsning
Lotte Laserstein etsning
Lotte Laserstein etsning
Lotte Laserstein etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN (1898-1993): Dam i hatt, signerad Lotte Laserstein, etsning, ca 9,5x7,5 cm

Beskuren

585091

2018-11-06