Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, Interstudio, Danmark, båtformad skiva av vit MDF, underrede av mattförkromat och svart stål, höjd ca 71,5, bredd ca 110, längd ca 220 cm
Repor, bruksslitage
585094
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här