Esias Thorén litografi
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition med vas, signerad och daterad Esias Thorén -74, 235/250, färglitografi, 48x60 cm
Kuntoraportti
585096
Päivämäärä:
2018-10-27