Esias Thorén litografi

Esias Thorén litografi
Esias Thorén litografi

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition med vas, signerad och daterad Esias Thorén -74, 235/250, färglitografi, 48x60 cm

Kuntoraportti

585096

Päivämäärä:

2018-10-27