Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition med fisk, signerad och daterad Esias Thorén -73, 190/360, färglitografi, 42x50 cm
585097
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här