Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition med man och kvinna, signerad och daterad Esias Thorén -67, 67/125, färglitografi, 46x35 cm
585098
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här