Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition med man och kvinna, signerad och daterad Esias Thorén -67, 67/125, färglitografi, 46x35 cm
Zustandsbeschreibung
585098
2018-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner