Esias Thorén litografi

Esias Thorén litografi
Esias Thorén litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition med man och kvinna, signerad och daterad Esias Thorén -67, 67/125, färglitografi, 46x35 cm

Zustandsbeschreibung

585098

2018-10-27