Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets sista kvartal, sannolikt tillverkat i Kina, svartmålad stomme med immitationsbemålning föreställande rep, samt. motiv förställande H.M.S Vulcan, med 2 lådor i sargen, höjd ca 76 cm, skivans mått ca 91x152 cm

Ställvis färgbortfall, bruksslitage

585113

2018-10-27