Asta Strömberg samt Vicke Lindstrand vaser

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTA STRÖMBERG, "Prisma", Strömbergshyttan, blåtonat glas, VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, numrerad och signerad LH 1418, höjd 21,5 resp 22 cm

585124

2018-10-27