Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Selva, Italien, körsbär samt fanérad i körsbär, beslag i mässing med 5 lådor, brickmärkt, höjd ca 92, 116x47 cm
Bruksslitage, mindre repor
585139
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här