Byrå Selva

Byrå Selva
Byrå Selva
Byrå Selva
Byrå Selva
Byrå Selva
Byrå Selva
Byrå Selva
Byrå Selva

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Selva, Italien, körsbär samt fanérad i körsbär, beslag i mässing med 5 lådor, brickmärkt, höjd ca 92, 116x47 cm

Bruksslitage, mindre repor

585139

2018-10-30