Nattduksbord Selva
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, Selva, Italien, körsbär samt fanérad i körsbär, beslag i mässing med 1 låda i särg, brickmärkta, höjd ca 56, 57x40 cm
Bruksslitage, minre repor
585142
2018-10-30