Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, senempire, 1800-talets andra hälft, Östergötland, förgylld, skuren dekor och pastellage, ca 121x57,5 cm
Slitage, dekorskador
585144
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här