Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, senempire, 1800-talets andra hälft, Östergötland, förgylld, skuren dekor och pastellage, ca 121x57,5 cm

Slitage, dekorskador

585144

2018-10-27