Bernard Villemot reklamaffisch för Orangina
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BERNARD VILLEMOT (Frankrike 1911-1989). "Orangina Dancers", formgiven 1989, färglitografisk affisch, signerad Villemot i trycket, tryckt hos Visees, Paris, ca 162x235 cm
Ej examinerad ur ramen
585153
2018-10-27