Urna Persien

Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien
Urna Persien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, lergods, Persien, 1900-tal, ovoid form, dekor av växtslingor i blått och turkos, gråbrun glasyr, höjd ca 27 cm

Krackelering

585163

2018-10-30