Frans Pourbus efter 1700-tal

Frans Pourbus efter 1700-tal
Frans Pourbus efter 1700-tal
Frans Pourbus efter 1700-tal
Frans Pourbus efter 1700-tal
Frans Pourbus efter 1700-tal
Frans Pourbus efter 1700-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FRANS POURBUS, hans efterföljare, 1700-tal, Adelsman, olja på pannå, 48x28 cm

Spricka, lagning, ytslitage

585172

2018-10-31