Georg Pauli Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Sydländsk stadsmur med kvinna, monogramsignerad GP, akvarell, ca 16,5x24,5 cm,

585173

2018-10-31