Nils Forsberg d y oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): Stilleben med persikor, signerad Nils Forsberg, olja på pannå, ca 18x23 cm,

585174

2018-10-31