Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS FORSBERG (1842-1934): Stilleben med persikor, signerad Nils Forsberg, olja på pannå, ca 18x23 cm,
585174
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här