Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1900-tal, förgylld, skuren dekor, ljus armar i mässing, höjd ca 71x53 cm

585176

2018-10-27