Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1800-talets slut, empirestil, björk, klädd i mönstrat tyg, sitthöjd ca 43, totalhöjd ca 84, 136x52 cm
Slitage, renoverad, kompletterad, torrsprickor, märken, senare klädsel
585178
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här