Soffa empirestil

Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1800-talets slut, empirestil, björk, klädd i mönstrat tyg, sitthöjd ca 43, totalhöjd ca 84, 136x52 cm

Slitage, renoverad, kompletterad, torrsprickor, märken, senare klädsel

585178

2018-10-30