Stan Wys skulptur brons Tredimensionellt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 1998 numrerad 7/12, patinerad brons, höjd inkl. stensockel ca 21,5 cm

585197

2018-11-04