Urna samt vas Persien

Urna samt vas Persien
Urna samt vas Persien
Urna samt vas Persien
Urna samt vas Persien
Urna samt vas Persien
Urna samt vas Persien
Urna samt vas Persien
Urna samt vas Persien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, VAS, 2 dlr., lergods, Persien, 1900-tal, polykrom dekor, höjd ca 20-24 cm

Nack, krackeleringar

585198

2018-10-30