Bild Lilli
Valmis
2018-10-27
585209
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
BILD LILLI, docka, sent 1950-tal, Reinhard Berthier, Greiner & Hausser Gmbh, Tyskland, tillverkningsperiod 1955-64, polystyrene, målat ansikte, originalkläder, höjd ca 19 cm
Smärre bruksslitage