Tebord England 1800-tal

Tebord England 1800-tal
Tebord England 1800-tal
Tebord England 1800-tal
Tebord England 1800-tal
Tebord England 1800-tal
Tebord England 1800-tal
Tebord England 1800-tal
Tebord England 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEBORD, England, 1800-tal, mahognyfanér, solfjädersintarsia, enkla grindar med hjultrissor, mått utfällt 74x60 cm höjd 61 cm

Bruksslitage, smärre fanérskador

585214

2018-11-01