Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARVID AHLBERG (1851-1932): Kustmotiv med ångfartyget Artur samt segelfartyg i fjärran, signerad och daterad a. ahlberg 02, olja på duk, 43x60 cm
Lagningar
585226
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här