Jean Calogero oljemålning

Jean Calogero oljemålning
Jean Calogero oljemålning
Jean Calogero oljemålning
Jean Calogero oljemålning
Jean Calogero oljemålning
Jean Calogero oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN CALOGERO (Italien, 1922-2000): föreställande en flicka i landskåp med fåglar, signerad Jean Calogero, olja på duk, ca 55x46 cm

Krackelyr

585234

2018-10-30