Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA MED COASTERS, England, 1900-talets början, mahogny och pläter, höjd ca 10, längd ca 46 cm
Bruksslitage, en coaster med sprickor i botten
585237
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här