Bricka med coasters

Bricka med coasters
Bricka med coasters
Bricka med coasters
Bricka med coasters
Bricka med coasters
Bricka med coasters
Bricka med coasters
Bricka med coasters

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA MED COASTERS, England, 1900-talets början, mahogny och pläter, höjd ca 10, längd ca 46 cm

Bruksslitage, en coaster med sprickor i botten

585237

2018-10-27