Snurrbar pall 1900-talets början

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

PALL, omkring 1900, snurrbar sits klädd med brunt läder, fot av gjutjärn, höjd ca 57 cm

Slitage, viss rost

585238

2018-10-27