Medaljong Carl Michael Bellman

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDALJONG, 1900-tal, efter Sergel, föreställande Carl Michael Bellman, patinerad gips, diameter ca 49,5 cm

Mindre slitage

585244

2018-10-27