Piero De Martini bord

Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord
Piero De Martini bord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIERO DE MARTINI, "La Barca", bord, Cassina 1980-tal, ask, utfällbar skiva, höjd ca 74, 210x37, bredd utfälld 72 cm

Bruksslitage

585255

2018-10-30