Kaffeskedar i silver

Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver
Kaffeskedar i silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESKEDAR, MOCCASKEDAR, silver, Sverige samt Danmark, varierande modell, 1900-tal, vikt ca 1215 g

Gravyr förekommer, slitage

585271

2018-10-27