Johan Rönnqvist & Söner skrin i silver 1919

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

JOHAN RÖNNQVIST & SÖNER, cigarrskrin, silver, Örebro 1919, dekor med rubin, invändigt klädd i samet, höjd 9, 22,5x13,5 cm, totalvikt 1033 g

Förgyllning med slitage

585280

2018-10-27