Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
JOHAN RÖNNQVIST & SÖNER, cigarrskrin, silver, Örebro 1919, dekor med rubin, invändigt klädd i samet, höjd 9, 22,5x13,5 cm, totalvikt 1033 g
Förgyllning med slitage
585280
2018-10-27