Ragusked mm i silver

Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver
Ragusked mm i silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGUSKED, STRÖSKEDAR, SOPPSLEV, SÅSSLEV, silver, 18/1900-tal, bl.a Olga samt Gammal Fransk, 19-39,5 cm, vikt exkl. soppslev 320 g

Slitage, gravyr

585285

2018-10-27