Skålar 2 st silver

Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver
Skålar 2 st silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, bl.a GAB, Stockholm 1919, vikt exkl. glasinsatts 418 g, höjd 8-11, diameter 16 cm

Insatts med nagg, fotring med bucklor

585287

2018-10-27