Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALTKAR, 3 st, BURK med lock, sterlingsilver resp 800 silver, 1900-talets första hälft, höjd 3,5-8 cm, vikt exkl. glasinsattser 130 g
Ett saltkar med nagg på insatts
585290
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här