Saltkar i silver

Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, 3 st, BURK med lock, sterlingsilver resp 800 silver, 1900-talets första hälft, höjd 3,5-8 cm, vikt exkl. glasinsattser 130 g

Ett saltkar med nagg på insatts

585290

2018-10-27