Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, sannolikt Italien, stomme i förgylld metall, för 6 ljus, höjd ca 57 cm
Slitage, ställvis bortfall i förgyllningen
585291
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här